Zoznam služieb

Vodoinštalácia
Od vodomera až po posledný kohútik – kompletná montáž vodovodných rozvodov.

Odpadové rozvody
Rúry a tvarovky HT pre domáce odpadové vody spolu s príslušnými prípojkami sú určené na odstránenie všetkých druhov odpadovej vody v zariadeniach a domácnostiach.

Rozvody kúrenia
Rozvody kúrenia by mali mať dlhú životnosť. Poskytnúť by tiež mali maximálnu bezpečnosť.

Elektroinštalácia
Elektroinštalácie v rodinných domoch a bytoch – kompletné elektroinštalačné práce od prípojky až po poslednú zásuvku či spínač.

Dátové rozvody
Dátové rozvody sú v dnešnej bezdrôtovej dobe „wifi“ považované stále za kvalitnejšie riešenie pripojenia k internetu alebo internej počítačovej sieti.

Kamerové systémy
Vďaka moderným technológiám a kamerovým systémom môžete sledovať váš majetok na diaľku. Vytvoríme bezpečnostné riešenie, ktoré bude plne spĺňať vaše požiadavky.

Zabezpečenie domácnosti
Zabezpečte svoju domácnosť za pomoci inteligentnej technológie, ktorá bude slúžiť vo Váš prospech a poskytne Vám jedinečný komfort.

Fotovoltické elektrárne
Fotovoltika pre rodinný dom od odborníkov na domáce elektrárne. Prémiové solárne panely v ponuke ako aj moderné fotovoltické elektrárne na kľúč.

Pozáručný servis
Ponúkame dlhoročný odborný a pozáručný servis na všetky nami poskytované služby. Hlavná výhoda je odborné poradenstvo ako aj bezkonkurenčné ceny v okolí !

Budujete dom snov?

Zrealizujeme všetko potrebné, aby bol funkčný Váš sen o modernom a spoľahlivom bývaní.