O nás

Čas lepšej stavby, život plný jednoduchosti, dajte svojmu domovu nový štýl. Vytvárame vašu zvedavosť.

Sme spoločnosť orientujúca sa na poskytovanie stavebno-inštalačných služieb, hlavne pre domácnosti. Pôsobíme prevažne v Trnavskom kraji a jeho blízkom okolí. Inštalácie sú srdcom každého domova – vykonávame ich podľa najnovších technologických predpisov. Naša cnosť pre Vás je seriózny prístup, ako aj odborné poradenstvo. Na Slovenskom trhu sa realizujeme od roku 2018 až po súčasnosť. Zákazníkom sa snažíme vychádzať v ústrety špecifickým požiadavkám najviac, ako to len ide. Slovo nie neberieme ako odpoveď, čiže každý problém ma svoje riešenie. Vieme, že 100%-né odovzdané dielo je záruka spokojnosti ale aj to, že natom záleží najviac. Naša záruka je Vaša spokojnosť. Poďme spolupracovať.

  • Jednoduchý domový dizajn
  • Výnimočný životný štýl
  • Krásna scéna okolo
  • Nepretržitá bezpečnosť

„Navštívil jsem všechny jeho stavby. Jeho síla spočívá v tom, že v sobě jako architekt nemá pýchu. Vyučil se truhlářem a později pracoval jako památkář, takže má v sobě jak vztah k materiálu tak vztah k historii. Jeho stavby jsou tedy zároveň pokorné a zároveň téměř monumentální, to je veliká vzácnost.“

Naše hlavné zameranie je na

Spoľahlivosť

Ukončenie náročnejších prác zvládame bez problémov vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti postupov práce. Každý projekt má svoj vlastný príbeh. Budujeme sny. Je to náš záväzok a vaše pohodlie.

Kvalita

Všetky komponenty inštalujeme od kvalitných a overených výrobcov. Výsledky dosahujeme správnou montážou a dodržiavaním technických postupov. Dôverujeme nášmu stavebnému materiálu. Zaručené služby najvyššej kvality. Následne stavba, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Spolupráca

Poskytujeme možnosť výberu z viacerých alternatív v závislosti od individuálnych potrieb zákazníkov. Naša cnosť pre Vás je seriózny prístup, ako aj odborné poradenstvo.

Budujete dom snov?

Zrealizujeme všetko potrebné, aby bol funkčný Váš sen o modernom a spoľahlivom bývaní.